333 tip? a trik? pro SEO - oficiln strnka SEO kniha Velk pr?vodce SEO a kolen Michal Kub?ek

Vychází první český průvodce SEO - optimalizace stránek pro vyhledávače!

SEO kniha

Jak dostat své stránky na první místa ve vyhledávačích jako je Seznam, Google nebo Centrum? Chcete, aby vaše stránky začaly skutečně vydělávat peníze a získaly co nejvíce relevantních návštěvníků Potom pro vás je Velký průvodce SEO – Jak dosáhnout nejlepších pozic ve vyhledávačích takřka nezbytností. První velký český průvodce světem SEO a praktický návod, jak se stát v této oblasti skutečným expertem krok po kroku je zde. Vydává je nakladatelství Computer Press a autorem je zkušený odborník na téma SEO a internetového marketingu Michal Kubíček.


Praktický průvodce srozumitelným jazykem odhalí, jak fungují vyhledávače a provede vás od úplných začátků až po vytoužený cíl - první pozici ve vyhledávači. Krok za krokem se naučíte techniku optimalizace stránek, a to jak ve zdrojovém kódu, tak pomocí budování zpětných odkazů a propagace webu. To vše se zaměřením na prostředí českého Internetu, na Seznam, českou lokalizaci Google a další české vyhledávače a weby.

V knize mj. zjistíte jak vyhledávače indexují a jak určují pozici, co je to Google Page Rank a S-rank. Jak správně zjistit a určit klíčová slova ve stránce, jak si zajistit správnou WWW adresu a doménu. Zjistíte, jak se píše kvalitní text pro optimalizované stránky – copywriting, jak lze optimalizovat odkazy na stránce a tvořit kvalitní navigaci a mapu stránek, jak získáte množství odkazů směrujících na vaše stránky. Budete vědět, co to jsou nepovolené praktiky při optimalizaci (Black Hat SEO) a jak se vyhnout penalizacím od vyhledávačů. A jako bonus se dozvíte vše potřebné pro zahájení práce a vedení úspěšných reklamních kampaní v PPC systémech, např. Google Adsense, Sklik, AdFox či Etarget
Přiložené CD obsahuje řadu užitečných nástrojů, skriptů a kódů, které vám pomohou s optimalizací vašich WWW stránek a následnou péčí. Najdete zde nástroje jako SEO Administrátor, WebCEO, Google Sitemaps, Google Toolbar, Google Adwords Editor či RSS Builder, ale také redakční systém WebsiteBaker a ukázky mod_rewrite či stránek 404 a mnoho dalšího.
 
 
Objednat knihu můžete zde
 
 
O autorovi:
 
Michal Kubíček pracuje v prostředí Internetu od roku 1999. Ještě jako novinář v Lidových novinách založil v roce 2001 svůj první komerční server, internetové regionální noviny, první svého druhu u nás. V současné době je majitelem ostravské společnosti PRONETmedia, s.r.o., která provozuje řadu webových projektů, od informačních portálů přes zábavné servery až po e-shopy nebo různé rezervační systémy a reklamní sítě. Spravuje webové prezentace a reklamu na Internetu více než 100 společnostem z celé Evropy, školí webmastery v problematice internetového marketingu, SEO, internetové reklamy a on-line public relations.
Optimalizaci stránek pro vyhledávače se věnuje od roku 2003, kdy přišel po několika letech spolupráce o důležitého klienta. Zakázku získala konkurenční firma, která dokázala klienta přesvědčit, že vytvoří „lepší stránky, které se budou ve vyhledávačích objevovat na prvních místech“.
Michal Kubíček vystudoval na Slezské univerzitě v Opavě magisterský obor Filmové, televizní a fotografické umění a nová média. Ještě během studia začal na univerzitě vyučovat tvorbu internetových stránek. Po skončení studia v Opavě nastoupil na zlínskou Univerzitu Tomáše Bati na magisterský obor marketingové komunikace, kde absolvoval v roce 2007 s diplomovou prací logicky právě na téma elektronického marketingu a optimalizace pro vyhledávače.
 

Aktualizováno: Jan 05 2011

zpět
Líbilo se? Přidej článek do záložek...

    pošli na vybrali.sme.sk     pridej.czKomentáře

Nic nenalezeno

Komentovat